Jdi na obsah Jdi na menu
 


2015

2. 1. 2015

 

Duben

12.4. - Klasika má narozeniny!!!

11.4. - Lucka vzala Fay na lonž. Nechala jí chvíli vyřádit a pak na ní vysadila Janču, aby si procvičila sed.

9.4. - Kalika má narozeniny!!!

7.4. - Lucka si vzala Galku na lonž.  Galka a Crystal mají narozeniny!!!

4.4. - Lucka s Gal a Janča s Fay jely na vyjížďku. Nad všechny snahy se k nim nakonec přidala i Grianka. Prošli se všemi chody. Gri se ráda pletla Fay pod nohy a několikrát i vyhodila. Když už holky mířily domů a rozhodly se, že se z Poličan vrátí přes les, při zatáčení se Gri něčeho lekla, Fay se se rozběhla proti stromu, protože Gri zablokovala cestu. Janče vypadla noha ze třmenu. Gri vyhodila a Fay se lekla. Vyskočila na všech čtyřech. Janča nad ní letěla a než stihla dopadnout, Fay jí odcválala pryč :D. Janča akorát schytala ránu třmenem do vnitřního stehna, ale jinak bezbolestně dopadla do dřepu. Lucka se za Gri a Fay vydala a Janča si zkrátila cestu přes pole. Znovu na sebe v půlce narazoly. Po nešťastných pokusech vydrápat se na Fay, šla Jana nakonec pěšky.

Březen

29.3. - Janča s Fay a Lucka s Gal jely na jízdárnu.  Zprvu byly obě kobylky poslušné, ale pak Fay odmítala klidně naklusat. Janče se dařilo ji zprvu udržet. Když už to vypadalo, že vše bude v pořádku, hodila Fay kozla a Jana se proletěla. Ani na podruhé s pečlivými radami od Lucky se jí nepovedlo jí přimět hezky klusat a tak sesedla a předala otěže Lucce. Ta ji už srovnala. Nakonec si daly pár koleček v kroku a jely domů.

25.3. - Lucka se odhodlala a posadila se na novou kobylku. Crystal byla trochu lekavá a jako správný dostihák by stále letěla. Když se vrátily vzala si Lucka Galku na lonž aby na Crystal nežárlila. 

22.3. - Janča si konečně znovu sedla na Fay a Lucka osedlala Galku a jely na jízdárnu. Fay po měsíci lenošení neměla chuť poslouchat. Janča jednu chvíli neuseděla. Zase si na ní vylezla, ale hned jí předala Lucce. Lucka jí ukázala že i když se jí nechce tak Fay umí poslouchat. Potom jí zase předala Janče. Pak už vše proběhlo klidně.

týden od 9.3. - Lucka s Galkou častěji pracuje aby se  dostaly do kondice. Od té doby spolu pracují stále častěji.

Únor

20.2. - Janča si vzala Fay a v doprovodu Lucky chtěli jít na okruh po Lhotkách. Jenže Fay se nechtělo. Jednou i s Jančou na hřbetě doklusala zpět ke koním a po druhé už ji vyklopila přímo na asfalte, a pak odběhla. Janča skončila trochu pomlácena, ale v pohodě. To už si na Fay sedla Lucka. Trochu ji donutila pracovat a pak na ní zase posadila Janču. To už bylo všechno v pohodě.

17.2. - Janča na Fay a Lucka na Galce jely bez sedel okruh po Lhotkách. Fay se loudala. Nejspíš si užívala, že je zase venku.

15.2. - Paní Jiříčková na Atce a Lucka na Galce jely na vyjížďku k rybníku a přes louku zpátky. Galka si chvílemi pěkně zaskotačila. Odpoledne si Lucka vzala do parády Grianku a za pomoci Matese, který ji držel ze země, ji obsedla.

7.2. - Konečně přálo počasí. Janča vzala Terezku a za cyklistického doprovodu Lucky s Jiříčkem se vydali na vyjížďku. Jely přes les k rybníku a protože se opravovala hráz, musely jet přes louku a po silnici do Vřešťova. Lucka s Jiříčkem v sedačce jely po silnici a Janča s Terezkou jely po sněhu kolem kostela. Zbytek cesty už jely po silnici. Janča s Terezkou si v lese zaklusaly i zacválaly a Lucka na kole podala pořádný cyklistický výkon :).

Leden

1.1. - I přes nepřející a ošklivé počasí se Lucka s Jančou odhodlaly na novoroční vyjížďku. Lucka si vzala Galku a Janča Fayku. Když vyjížděly, Grianka se rozhodla, že se k nim přidá a tak si to štrádovala s nimi. Jely bez sedel. Galka se trochu kroutila a Fay se párkrát lekla Daisy která vyběhla z křoví, ale vše jinak dobře proběhlo. Dokonce našly i úsek kde si mohly zaklusat. Navzdory počasí se novoroční vyjížďka povedla.                                           Prosinec                                                        

30.12-I Včera jsme jely na vyjížďku s Luckou a Bety .Bety si vzala Kaliku , Lucka Gal a já Atku . Bylo to super těším se na další . 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář